Lajme

Ja kur pritet të jetë online webfaqja e ambasadës gjermane

Që nga orët e hershme të mëngjesit uebfaqja e ambasadës gjermane nuk po funksionon për arsye të fluksit të shtuar të qytetarëve për aplikim termin pune.

Blicmedia mëson se për momentin serverët janë duke u ndërruar dhe pritet të bëhet lirimi për aplikim. /blicmedia.net

Postime të ngjajshme
Lajme

KEDS: Në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Lajme

Rama i përgjigjet ftesës së Kurtit, tregon se a do ta vizitojë Kosovën

Lajme

Kjo është mosha e 19 viktimave që humbën jetën nga virusi

Lajme

Policia jep detaje për vdekjen e 23 vjeçares nga Drenasi