Sport

Ja kur luhet Finalja e kupës së Kosovës në ligën e veteranëve

Finalja e kupës së Kosovës në ligën e veteranëve zhvillohet me datën 03/07/2021 dita e shtunë.

Finalja luhet në Prishtinë në stadiumin “Fadil Vokrri” prej orës 18:00.

Finalistë të kupës së Kosovës janë: K.F.V. FERIZAJ dhe K.F.V. KOSOVA-P. /blicmedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Gjilani në bisedime të avancuara me futbollistin e njohur, pritet vetëm edhe firma

Sport

Drita shpërthen ‘bombën’, zyrtarizon transferimin e radhes

Sport

Munishi e uron emërimin e Begollit si trajneri i Vëllaznimit

Sport

Ja në sa ora do të parakalojnë në sheshin “Nënta Tereza” xhudistet kosovare