Blic Plus

Ja ku ndodhet në Shqipëri… vendi që po çmend Instagramin për foto!

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Më shumë se pesë milionë njerëz janë fiksuar me vendin më piktorest të momentit në Instagram. Fushat me livando janë kthyer në një atraksion turistik për të gjithë blogerët ose njerëzit e zakonshëm që thjesht kanë pasion fotografinë. Më të famshme janë fushat Blues DreamLand në Kinë, Mayfield në Angli dhe Provence në Francë.

Në Shqipëri, fushat më piktoreske me livando ndodhen në Malësinë e Madhe, në Koplik.
Fotot e mëposhtme janë nga Shqipëria

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Blic Plus

Nuk do ta besoni sa paguhet Arbana për një muaj

Blic Plus

Faton Peci i çon “selam” nga Istogu Bekë Berishës...

Blic Plus

Merkel jep lajmin e madh, Kjo vlen edhe për Shqiptarët që jetojnë në Gjermani

Blic Plus

Letra prekëse e një babi të varfër për të pasurin që ia gërvishti veturën