Sport

Ja ku mund ta shikoni ndeshjen, Drita – Feyenoord

Drita e Gjilanit sonte e zhvillon ndeshjen e parë ndaj gjigantit të futbollit holandez, Feyenoordit.

Kjo përballje i takon raundit të dytë në garën e re të UEFA-s, Ligën e Konferencës.

Ky duel do të zhvillohet në praninë e publikut. 30 për qind e kapacitetit të stadiumit është lejuar për tifozë.

Ata që nuk do kenë mundësi të jenë në shkallët e stadiumit, ndeshjen mund ta shikojnë në Klan Kosova dhe Artmotion.

Kjo është konfirmuar nga televizioni Klan Kosova përmes rrjeteve sociale.

Përballja ndërmjet Dritës dhe Feyenoordit luhet sonte nga ora 21:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu i pritën “Dardanët” ekipin olimpik të xhudos

Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko