Sport

Ja ku do të transmetohet Superliga e Kosovës dhe Liga Unike

Sezoni i ri i Superligës së Kosovës dhe Ligës Unike do të transmetohet ekzkluzivisht në Art Motion.

Lajmin e ka bërë Federata e Basketbollit të Kosovës përmes një komunikate për media.

Marrëveshja di të nënshkruhet nesër në objektin e Art Motion në mes të transmetuesit dhe Federatës dhe transmetuesit me Ligën Unike.

Postime të ngjajshme
Sport

EKSKLUZIVE: Trepça ’89 transferon sulmuesin e Gjilanit

Sport

Rikthehet mbrojtësi shqiptar, gati për debutim në Serie A

Sport

Formacionet zyrtare: Celtic – Milan

Sport

Prince: Kosova është vend i bukur me njerëz të sjellshëm, nuk kam frikë nga përballja me Dakun