Sport

Ja delegimet e plota të gjyqtarëve në Ligën e Parë!

Java e gjashtë në Ligën e Parë do të zhvillohet në mesjavë me ndeshje interesante në program, shkruan Sheshi.info

Përballja kryesore do të jetë në Mitrovice e që i takon Grupit A, ku ballafaqohen Trepça ’89 – Trepça, derisa drejtësinë do ta ndaj Selim Isufi, i ndihmuar nga asistentët Safet Berisha dhe Fatmir Abrashi.

Ndërkaq në Grupin B njëra nga ndeshjet me interesante pritet të jetë ndërmjet Ramiz Sadikut dhe Arbërisë, ku gjyqtari kryesorë është Petrit Rama i ndihmuar nga asistentët Bënon Këpuska dhe Bajram Kabashi.

Me poshtë delegimet e plota në Grupin A dhe B:

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf