Lajme

Ja çfarë u bën deputetja Adriana Matoshi gazetarëve në Kuvend

Deputetja Adriana Matoshi ka postuar një video nga seanca e kuvendit.

Ajo u ka bërë video gazëtarëve derisa rrinë në telefona ndërsa shkroi:

”Alarmante, kapen gazetarët duke mos e kryer punën e tyre” dhe një emotikon duke qeshur.

Sigurisht Adriana shpirtin e saj prej artisteje e shpreh edhe në Kuvend./InfoKosova/

Shiko videon:

Postime të ngjajshme
Lajme

KQZ tregon procedurat për ndërrimin e qendrës së votimit

Lajme

I nxehti ekstrem kufizon punën jashtë, nga ora 12:00 deri në 16:00 kufizohet lëvizja

Lajme

Avdyli e Hamza përplasen keq për Hashim Thaçin

Lajme

COVID-19: A do të ketë masa të reja, flasin nga Ministria