Sport

Ja çfarë thotë Rashica pas barazimit në Allianz Arena

Milot Rashica ka luajtur për 90 minuta pas një pauze të gjatë jashtë fushave të lojës dhe këtë kundër kampionit të Gjermanisë, Bayern Munchen

Werder Bremen në fakt e filluan më mirë pasi që arritën të kalojnë të parët në epërsi kundër Bayernit me anë të Eggestein në minutën e 45-të te ndeshjes.
Kingsley Coman barazoi rezultatin në minutën e 62-të.

“Ndeshje e vështirë, luftuam fort sonte”, ka shkruar Rashica në Twitter pas ndeshjes.

Rashica në këtë ndeshje u vlerësua me notën 6.7.

Postime të ngjajshme
Sport

Njihuni me futbollistin shqiptar i cili u përball dy herë me legjendën Diego Maradona

Sport

Atmosferë brilante në zhveshtoren e Ballkanit, dëgjojnë këngë popullore

Sport

Napoli i kushton tribut të veçantë Maradonës para ndeshjes me Rijekën

Sport

SKANDALOZE: Punonjësi i morgut publikon foto me trupin e pajetë të Maradonës