Show Bizz

Ja çfarë problemi ka Enca me meshkujt

Enca Haxhia i ka befasuar të gjithë me postimin e fundit.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, duket se ka problem me meshkujt.

Të paktën e tillë duket në disa prej deklaratave që jep në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Këtë problem, ajo e ka ndarë me ndjekësit e saj në këtë rrjet social dhe e ka ilustruar në mënyrën më epike me foto. Këngëtarja shfaqet duke përqafuar jastëkun, që në këtë moment simbolizon “meshkujt që nuk e meritojnë dashurinë e saj”.

Në anën tjetër këngëtarja vazhdon me publikimin e fotove provokuese dhe ngacmon keq imagjinatën e ndjekësve në rrjete sociale.

Ajo duket tejet seksi në pothuajse çdo imazh që publikon.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

“Mehmet Kosova” bëhet baba për herë të parë, bllokon spitalin

Show Bizz

Bora Zemanit ia bëjnë befasinë e bukur sapo mbërrin në shtëpi

Show Bizz

Marina e bënë këtë gjest për ti mbuluar të pasmet

Show Bizz

Edhe pse të ndarë, Nora nuk e kurseu këtë gjest të bukur për Robert Berishën