Lajme

Ja çfarë pozash merr gruaja e avokatit Arianit Koci

Është ndër avokatët më të njohur dhe angazhuar në vend dhe kjo falë punës e përkushtimit të pandalshëm.

Arianit Koci, është gjithashtu një nga personat mjaftë influent në rrjete sociale, sidomos në “Facebook”.

Koci, shpesh poston edhe fotografi të bashkëshortes së tij, dizenjatores Merita Harxhi-Koci, të cilen edhe e komplimenton për të gjitha vyrtytet e saj.

S’ka faj avokati, pasi Merita vërtet po shkëlqen dhe po duket si në të 20-tat e saj./kosovarja

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Lajme

“Për këtë punë mos na u dok ma këtu” – Çifti i moshuar që jetojnë të vetëm, tash e pesë ditë s’kanë rrymë

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

Lajme

Italia me masa të reja anti-COVID, kufizime për qytetarët që udhëtojnë në këtë shtet