Sport

Ja çfarë bëri Tovërlani pas barazimit ndaj Arbërisë

Feronikeli është ndalur në një tjetër barazim në kuadër të Superligës , teksa këtë herë u ndal nga debutuesit e Arbërisë (0-0), shkruan Gazetasheshi.com.

“Industrialistët” patën disa mundësi të mira në këtë përballje, por që e pati tejet problem për ta gjetur rrugën drejt golit dhe kështu mbylli për herë të parë këtë edicion një ndeshje pa shënuar.

Pas ndeshjes kryetrajneri i kësaj skuadre, Afrim Tovërlani, nuk u prononcua fare për media, duke shkuar menjëherë në drejtim të dhomave të zhveshjes.

Ish-kampionët e vendit tani me pesë pikë zënë vendin e tretë.

Në xhiron e ardhshme Feronikeli pret Dritën.

Postime të ngjajshme
Sport

E vendos në shitje medaljen e finales më të “çmendur” të Ligës së Kampionëve, për të paguar borxhet

Sport

Legjenda e Prishtinës lavdëron rivalin për titull, ka fjalë të mëdha për ta

Sport

Reagon Trepça ’89: Na u anulua një gol i rregullt në ndeshjen ndaj Gjilanit

Sport

Nga sulmi në mbrojtje, pikat e dobëta të Realit në “El Clasico”