Sport

Izolohet edhe Joshua, kishte kontakt me princin Charles

Anthony Joshua është izoluar në shtëpi pasi që rezultatet për koronavirus kanë dalur pozitive për princin Charles.

Kurse Joshua dit më parë ishte takuar me princin e Uellsit, transmeton IndeksOnline.

Mirëpo përfaqësues të Joshuas kanë treguar që sportisti nuk ka shfaqur simptoma të koronavirusit megjithatë ai është izoluar.

“Është në shtëpi duke ndjekur udhëzimet e qeverisë, ai është i aftë dhe mirë” tha përfaqësuesi i Joshuas.

Anthony Joshua ka planifikur që të ndeshet me Kubrat Pulev në stadiumin e Tottenham më 20 qershor.

Postime të ngjajshme
Sport

UEFA tregon se a do të ketë ndryshim të formatit në Ligën e Kampionëve

Sport

Lorik Cana zbulon talentin më të madh shqiptar me të cilin ka luajtur

Sport

Ndahet nga jeta ish trajneri i Barcelonës, Real Madridit e Atleticos

Sport

FFK nënshkroi memorandumin e bashkëpunimit me MKRS-në