Sport

Ismet Munishi komenton edhe njëherë largimin nga Ballkani

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi e ka komentuar edhe njëherë largimin nga Ballkani.

Largimi i Munishit kishte bërë shumë bujë në fund të stinorit vjeshtor, raporton “Zeri.info”.

Tani, Munishi në “ATV” ka thënë se do të mbetet i rezervuar sa i përket largimin nga Suhareka.

“Në asnjë moment nuk them se më kanë tradhëtuar futbollistët, për krejt atë maskaradë në Suharekë i kam rezervat e mia”, ka thënë Munishi, përcjell “Zeri.info”.

“Nuk besoj se ka qenë këtu qëllimi te kjo ndeshje për shkarkimin tim”, tregoi ai.

“Është me rëndësi që kemi kaluar mirë në Suharekë, gjërat e këqija nuk i regjistron truri im dhe të mirat po”, vlerësoi Munishi.

“I kam rezervat për të këqijat që më kanë ndodhur, por i mbaj vetëm të mirat”, shtoi ish-trajneri i Ballkanit.

Postime të ngjajshme
Sport

Krasniqi flet për golat e tij me Prishtinën: Shpresoj të vazhdojë në këtë mënyrë

Sport

Barcelona vazhdon shkëlqimin, fitore komode në udhëtim te Osasuna

Sport

Juventusi fiton ndaj Lazios

Sport

Selmani reagon pas rastit të dyshimtë në ndeshje ndaj Prishtinës