Sport

Ismet Munishi i rikthehet punës si analist, por në cilin TV?

Ismet Munishi do t’iu rikthehet analizave pas shkarkimit nga Ballkani.

“Unë jam Ismet Munishi. As fjalën time as heshtjen nuk mundë të blej askush, siq pretendohet nga gazetaret dhe portalet e ndryshme, të cilët kurr nuk do ta kuptojnë pse jam ndarë me Fc Ballkanin , në te vertete).

Deri në fund te edicionit do të jem tifoz me Fc Ballkanin me Arsim Kabashin me Xhebrailat dhe futbollistët fantastik që punova me shume djerse me ta.

Çdo tendence që flasin dhe shkruajnë ndryshe nga gazetarët , portalet dhe mjetet e informinit i cilsoj si : manipulim , devijim , sulmë , tejet tendencioz kundër meje , klubit tim dhe Presidentit tim.

Po them edhe një herë se deri ne fund të edicionit do të jem Analistë ne cilin Tv nuk di sepse do të shohim projektet dhe do ti analizojmë ofertat.

Do ta jap kontributin ndryshe. Kampion është ai që nuk dorzohet kurr”, shkroi Munishi.

 

Postime të ngjajshme
Sport

Armando Broja gjen sërish golin

Sport

Vendoset se në sa shtete do të luhen ndeshjet e Euro2021

Sport

Ibrahim Dreshaj tregon klasin e tij, asiston në golin e dytë të Heerenveeen ndaj Feyenordit

Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës