Sport

Ismet Munishi i bindur: S’ka pandemi e kundërshtarë që mund ta ndalë Ballkanin

Ismet Munishi është i bindur se skuadrën e tij, Ballkanin, nuk do të mund ta ndalë askush

Superliga e Kosovës është pezulluar aktualisht shkaku i Koronavirusit, ku në Kosovë janë mbi 70 raste deri tani, shkruan Reporteri.net

Ballkani është lider i Superligës dhe synon që ta fitojë titullin e kampionit këtë edicion.

Ismet Munishi nga karantina ka dhënë një intervistë për Klan Kosovën, ku ka treguar se futbollistët e tij po stërviten në shtëpitë e tyre, sipas programit që kanë.

Mes tjerash Munishi ka thënë se s’ka pandemi e kundërshtarë që mund ta ndalë Ballkanin.

Ismet Munishi : S`ka pandemi e kundërshtarë që mund t`a ndal Ballkanin

Ismet Munishi : S`ka pandemi e kundërshtarë që mund t`a ndal Ballkanin

Posted by Sporti në KlanKosova on Wednesday, March 25, 2020

 

Postime të ngjajshme
Sport

Challandes shkon edhe më larg: Zvicerani tregon se kur mund të zhvillohet ndeshja ndaj Maqedonisë Veriore

Sport

Kthim në kohë, viti 1984: Këta ishin yjet e miqësores Kosova e Vushtrrisë - Prishtina

Sport

UEFA tregon se a do të ketë ndryshim të formatit në Ligën e Kampionëve

Sport

Lorik Cana zbulon talentin më të madh shqiptar me të cilin ka luajtur