Sport

Ismet Munishi e uron futbollistin e tij në mënyrë speciale

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Futbollisti i Ballkanit, Liridon Fetahaj sot feston ditëlindjen, shkruan BlicMedia.

E për këtë ditë të veqant futbollistin e ka uruar trajneri Ismet Munishi me një urim special

“Shumë krenar që kemi arrit me të transferu në FC Ballkani. Je lojtar dhe djal fantastik. Urime ditlindjen të gjitha të mirat në jetë. Gëzuar”, thuhet në urimin e Ismet Munishit. /BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv