Sport

Ismet Munishi: Do ta përfaqësojmë me dinjitet dhe krenari Suharekën dhe Ballkanin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Ballkanit e pret Kampionin në fuqi Feronikelin në ndeshjen e javës së dytë në IPKO Superligën e Kosovës, ditèn e shtunë me fillim nga ora 17:00, shkruan BlicMedia.

Do ta përfaqesojmë me dinjitet dhe krenari Suharekën dhe Ballkanin ka shkruajtur në një postim në rrjetet sociale para kësaj sfide trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi.

Ky është postimi i Munishit.

Do ta perfaqesojmë me dinjitet dhe krenari Suharekën dhe Ballkanin .
Kjo eshte moto e jona per kete edicion.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv