Sport

Ismet Munishi dhe gruaja e tij shpalosin fotografi interesante nga e kaluara

Trajneri i Ballkanit, ismet Munishi njihet si njëri prej trajnerëve më karizmatik në futbollin e Kosovës, raporton “Zeri.info”.

Munishi që po shkëlqen me skuadrën e Ballkanit, është i ftuar së bashku me gruan e tij, Fluturën në “Kanal10” në një rrëfim tejet interesant.

Ismeti dhe Flutura në këtë emision kanë treguar për disa nga kujtimet e tyre më të mira.

Ata kanë shpalosur disa nga fotografi nga e kaluara, të fëmijëve dhe të tyre.

Më poshtë, mund t’i gjeni disa nga fotografitë e mëposhtme të çiftit. /

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë