Sport

Ismet lideri me përshëndetje nga odat e Suharekës

Ballkani nga Suhareka e ka nisur në mënyrë fantastike edcionin e ri të Superligë së Kosovës në futboll

Skuadra e drejtuar nga Ismet Munishi është lidere e Superligës duke fituar tre ndeshje dhe barazuar në një tjetër.

Ballkani ka mposhtur skuadra si Besa, Feronikeli e Llapi, derisa ka barazuar me Gjilanin.

Ismet Munishi është shumë i kënaqur me startin e skuadrës dhe para pak minutash ka reaguar edhe në Facebook.

“4 ndeshje
3 jasht me super skuadra
1 mrena
10 pikë
Pozita e parë
Ku eshte problemi,” ka shkruar Munishi në Facebook.

Pyetja e Ismetit “ku është problemi?”, mund të jetë më shumë për dikë tjetër, se për rivalët. Hipoteza ka shumë. Ismeti e di më së miri.

Postime të ngjajshme
Sport

Mbyllet përballja e zhvilluar në stadiumin "Fadil Vokrri"

Sport

Ballkani realizon edhe golin e dytë ndaj Trepçës ’89

Sport

Trepça '89 - Ballkani: Mbyllet pjesa e parë me këtë rezultat

Sport

Ka gol në ndeshjen, Trepça '89 - Ballkani