Lajme

Ish-zëvendës ministrja e Punëve të Jashtme del hapur në mbështetje të AAK’së në Prishtinë

Kandidati i AAK-së për asamblenë komunale në Prishtinë , Agon Hana, në profilin e tij ka shpërndarë një fotografi ku shihet në prezencë të ish-zëvendësministres së Punëve të Jashtme, RejhanVuniqi.

Në postimin e Hanës, shihet se Vuniqi ka dalur haptas në mbëshetje të projektit të decentralizimit të lagjeve, projekt ky i inicuar nga programi i Daut Haradinajt për Prishtinën.

Vlen të theksohet se programi dhe lista e Haradinajt për Prishtinën është vlerësuar poztivisht edhe nga shumë opinionistë vendorë.

Më poshtë njoftimi i Hanës.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10220621149267449&id=1496374006

Postime të ngjajshme
Lajme

Publikohet rezultati i votave me kusht në Gjilan

Lajme

Numërohen votat me kusht në Istog: Kaq vota morën kandidatët

Lajme

Kaq vota me kusht morën kandidatët në Gjakovë

Lajme

Moti për dy ditët e ardhshme