Sport

Ish mis Shqipëria, gazetarja sportive Hygerta Sako i sjellë fat kombëtares kuqezi

Shqipeëria mori njeë fitore teë reëndeësishme ndaj Kazakistanit me rezultat 3:1 për të abrë një hap të madh drejt vendit të parë dhe ngjitjes në Ligën B në Ligën e Kombeve, transmeton “Zeri.info”.

Shqipëria në këtë ndeshje kishte një tifoze të vepantë. E pranishme neë keëteë peërballje ishte dhe gazetarja e sportit, Hygerta Sako.

E veshur “kuq e zi”, Hygerta i ka sjelleë fat Kombeëtares teksa eështeë veteë ajo e cila ka postuar foton nga Air Albania.

Postime të ngjajshme
Sport

Edukatë shembullore e skuadrës së Istogut

Sport

Flitej për Milanin, Liverpoolin e Dortmundin, por Rashica ....

Sport

PSG arrin fitore të madhe ndaj Man United – Barça, Juventusi dhe Chelsea kryejnë detyrën

Sport

Barcelona e kalon lehtësisht Ferencvarosin