Lajme

Ish i dashuri në Vushtrri, e kërcënon me publikim të fotove dhe incizimeve

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një femër e moshës së mitur ka informuar se ish i dashuri i saj e ka kanosur dhe shantazhuar se nëse nuk kthehet tek ai, do t’i publikojë foto dhe incizime të ankueses.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Rasti ka ndodhur në Vushtrri mbrëmjen e djeshme, njofton Policia e Kosovës.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat