Sport

Ish-futbollisti i Werder Bremen nënshkruan me Malishevën

Ish-futbollisti i akademisë së werder Bremen, Edison Mazreku tash e tutje do të luaj në Superligën e Kosovës.

Mazreku sot është zyrtarizuar tek ekipi i Malishevës, transmeton Indeksonline.

22 vjeçari është mesfushor i djathtë dhe ka luajtur për disa skuadra në Gjermani si Heeslinger dhe Oberneuland.

Malisheva për herë të parë në historinë e saj do të luaj në Superligën e Kosovës.

Postime të ngjajshme
Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko

Sport

Shkëndija emëron trajnerin e ri

Sport

Ballkani ‘befasohet’ në Turqi, takohet me drejtuesit e klubit të njohur