LajmeSport

Ish-futbollisti i gjeneratës së artë të Prishtinës e përkrahë Albin Kurtin për zgjedhjet e së dielës

Ish-portieri i gjeneratës së artë të Prishtinës, Shukri Paqarada, në zgjedhjet e së dielës ka vendosur që ta përkrahë Lëvizjen Vetëvendosje të drejtuar nga Albin Kurti, shkruan “Zeri.info”.

Paqarada që jeton dhe vepron në Gjermani e ka postuar në faqen e tij në rrjetin social “Facebook” një fotografi duke ia dorëzuar një fanellë me numër 19 liderit të Vetëvendosjes Albin Kurtit, fanellë e djalit të tij Leart Paqaradës, i cili është pjesë e Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës gjermane St. Pauli.

“Momentet historike nuk vijnë çdo ditë”, ka shkruar Shukri Paqarada, përcjell Zeri.info.

Ndryshe, zgjedhjet paralamentare në Kosovë organizohen të dielën më 14 shkurt. /

Postime të ngjajshme
Sport

Tigrat e Zi kërkojnë dorëheqjen nga Klodian Duro

Lajme

Nga këto komuna janë rastet e reja me Covid 19

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid 19

Sport

SUPERLIGA: Mbyllen me këto rezultate takimet, Feronikeli - Drenica dhe Besa - Arbëria