Show Bizz

Ish e dashura i shkruan letër, Granitit i mbushën sytë me lot në transmetim live

Ajo i ka dërguar një mesazh.

Arbana Osmani tha se e dashura e tij nuk ka dashur ta takojë vetëm se i ka dërguar letër.

Derisa fjalët e saj transmetoheshin në ekran, Granitit iu mbush sytë me lot.

Teksa, moderatorja e pyeti se si ndihet Graniti tha se nuk ndihet edhe mirë dhe e ka marrë malli shumë për ish-partneren.

Related posts
Show Bizz

Reagon nëna e Beatrixit pasi Romeo hyri në vend të Donaldit në shtëpi

Show Bizz

Çfarë bënte Beatrix Ramosaj para se të hynte në “Big Brother VIP”?

Show Bizz

Semi mori ‘hak’ ndaj Donaldit, Romeo ia kthen me të njëjtën monedhë këngëtares

LajmeShow Bizz

“Unë u ktheva”, postimi prekës i Adriana Matoshit pas operimit

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *