.
Show Bizz

Ish e dashura e Romeos përfundon në spital një ditë pasi ai flirtoi me Beniadën

Aleksia Peleshi, vajza e ministrit Niko Peleshi, është fotografuar e shtruar në spital. Ka qenë vetë Aleksia, e cila ka publikuar një foto në Instastory, ku tregon se është në gjendje jo fort të mirë shëndetësore.

Këto momente të vështira vijnë pikërisht një natë pasi ish-i dashuri i saj, Romeo Veshaj i shprehu hapur pëlqimin modeles Beniada, mbrëmjen e kaluar në BBV.

Ndërkohë para disa ditësh Romeo është përfolur se është në një lidhje dashurie me vajzën e ministrit të mbrojtjes, Niko Peleshi.

Duke folur për “Glamour Zone”, Aleksia Peleshi, tregoi për ndjenjat e saj ndaj Romeos dhe ngjashmërinë që ka ai me të atin e saj.

Related posts
Show Bizz

Dalin detaje nga ndarja e Tottit, Ilary Blasi u zemërua kur pa këto foto!

Show Bizz

’50 Cent’ padit doktoreshën që i sugjeroi operacion ‘për zmadhim penisi’

Show Bizz

“Çmendet” Monika, heqë bluzën dhe tregon gjoksin duke vallëzuar me banorët

Show Bizz

Egzona sqaron se pse Vëllai i Madh zgjodhi Donaldin dhe Beniadën të kujdesen për Einxhel