Sport

IPKO Superliga vjen nesër me përballjet e tjera të javës së parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Sot janë zhvilluar tre ndeshjet e para të javës së parë në IPKO Superligën e Kosovës, ndërsa ditën e nesërme poashtu do të luhen edhe tre përballje të cilat pritet të jenë tejet interesante, shkruan BlicMedia.

Drita – Ferizaji, Dukagjini – Ballkani dhe Trepça 89 – Gjilani janë përballjet të cilat luhen nesèr (e diel) me fillim nga ora 17:00. /BlicMedia.net.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv