Sport

IPKO Superliga: Këto janë rezultatet pas pjesës së parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kanë përfunduar pjesët e para të ndeshjeve të cilat janē duke u zhvilluar në kuadër të javës së parë të Superligës së Kosovës,shkruan BlicMedia.

Trepça 89 èshtë në epërsi prej 2:0 ndaj Gjilanit në takimin i cili po luhet në Mitrovicë.

Mdërsa dy përballjet e tjera, Drita – Ferizaj dhe Dukagjini – Ballkani janë duke barazuar pa gola 0:0. /BlicMedia.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv