Sport

IPKO Superliga: Këto janë rezultatet e takimeve të zhvilluara sot

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Kanë përfunduar të dyja takimet e zhvilluara sot në kuadër të javës së dytë në IPKO Supeeligën e Kosovès, shkruan BlicMedia.

Drita e ka mundur Flamurtarin me rezultatin 3:0.

Golat i shënuan Haxhimusa, Emini dhe Gerbeshi.

Ndërsa takimi i zhvilluar nē Vushtrri ka përfunduar me rezultatin 1:1.

Golin për Vushtrrinë e ka shënuar Raboshta, ndërsa për Trepçën ’89 ka shënuar Muja. /BlicMedia.net.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv