Lajme

Intervista ndryshe e Enver Hoxhaj, flet për Bidenin, ushqimet e muzikën

Kryetari i PDK-së, kandidati për kryeministër Enver Hoxhaj ka realizuar një intervistë ma ndryshe se të tjerat, si politikan që është.Një intervistë e shkurtër por interesante ka realizuar Enver Hoxhaj, ku u pyet për ushqimet, muzikën, qentë dhe macet por edhe për Trumpin e Bidenin.

Përgjigje interesante ka dhënë Hoxhaj kur është pyetur se a i do më shumë qentë apo macet, duke thënë se preferon më shumë qentë e Sharrit.

Në anën tjetër, ai ka folur edhe për filmin e preferuar si dhe librin e preferuar.

Por, krejt në fund të intervistës ka dhënë edhe një përgjigje që nuk pritej, kur është pyetur “Bini apo Dulla?”.Shikojeni videon më poshtë:

 

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=342621500198873

Postime të ngjajshme
Lajme

Letra e nëntë vjeçarit nga Kosova drejtuar Joe Bidenit

Lajme

Ministria e Shëndetësisë tregon se si kanë dështuar t’i sigurojnë vaksinat anti-COVID

Lajme

Detaje të reja nga grabitja në KEDS: Personat e maskuar nën kërcënimin e armëve vodhën një shumë të madhe parash

Lajme

Duda Baljen e njihni, por jo edhe vajzën e saj! Duken si dy shoqe të ngushta