.
Sport

Interesim i jashtëzakonshëm për ta parë nga afër ndeshjen Zvicër – Kosovë

Federata e Futbollit e Zvicrës ka njoftuar se po përballet me kërkesë të madhe të biletave për ndeshjen miqësore Zvicër – Kosovë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet më 29 mars nga ora 18:00.

“Për shkak të kërkesës së madhe për bileta për ndeshjen ndërkombëtare të Kombëtares së Seniorëve për meshkuj të martën, më 29 mars 2022, kundër Kosovës (18:00 në Letzigrund Cyrih), e gjithë tribuna jugore do të ketë ulëse”, thuhet në njoftimin e Federatës Zvicerane të Futbollit.

Federata e Zvicrës gjithashtu njoftoi se do të hedhin në treg edhe rreth 2 mijë bileta të tjera.

“Të mërkurën, më 9 mars, nga ora 14:00, do të dalin në shitje edhe rreth 2000 bileta të tjera me çmim 30 franga për të rriturit dhe 15 franga për të rinjtë”, thuhet tutje në njoftim.

Këto bileta mund të blihen vetëm online përmes platformës www.ticketmaster.ch.

https://www.ticketmaster.ch/

Related posts
Sport

Lajmi i fundit: Florim Zuka jep dorëheqje nga Gjilani

Sport

Gjilani dhe Llapi, kërkojnë kualifikimin në raundin e dytë në Ligën e Konferencës

Sport

Zbulohet data se kur do të përballet Drita me Antwerp

Sport

Arbnor Morina tregon se cilat janë gjasat e Ballkanit ndaj Zalgirisit