Sport

Inter dhe Roma vazhdojnë bisedimet për Dzekon

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Edin Dzeko mund të përfundoj në Inter gjatë javës së ardhshme.

Drejtuesit zikaltër do të takohen me ata të Romës gjatë javës së ardhshme për të mbyllur marrëveshjen.

Skuadra nga kryeqyteti kërkon 20 milionë euro për boshnjakun derisa oferta e tanishme e Interit është vetëm 8 milionë euro.

Skuadrat italiane do të takohen për shortin e sezonit të ri derisa Roma dhe Inter do të vazhdojnë negociatat për Dzekon.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv