EURO 2020

Insigne nuk e mbërrin kokën e Donnarummës për t’ia bërë “përhajër” flokët, i duhet ndihma e Immobiles

Një moment tejet qesharak ka ndodhur gjatë seancës stërvitore të Kombëtares së Italisë para takimit me Spanjën në gjysmëfinale të “Euro2020”.

Duket se portieri shtatëgjatë, Gianluigi Donnarumma ka prerë flokët, ndërsa shokët e skuadrës kanë kërkuar t’ia bëjnë “përhajër” sipas zakonit duke e goditur për shaka në kokë.

Megjithatë, Insigne i cili është shumë më i shkurtër me trup se sa “gardiani” italian ka kërkuar ta përcjell veprimin e bashkëlojtarëve, por që nuk ka arritur ta godasë atë.

Sulmuesit të Napolit i është dashur ndihma e Immobiles për ta ngritur më lartë në mënyrë që ta kryente “obligimin”.

Shikojeni momentin qesharak:

Postime të ngjajshme
EURO 2020

Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

EURO 2020

Pritja e tij e stolisi Italinë me trofeun e “Euro2020”, Donnarumma tregon pse nuk festoi pritjen e penalltisë

EURO 2020

Jorginho tregon përse zgjodhi Italinë para Brazilit

EURO 2020

Skuadrat dhe lojtarët me statistikat më të mira në Euro 2020