Lajme

Infermierja sulmohet në Klinikën Infektive, Policia jep detaje

Një infermiere është sulmuar sot fizikisht në Klinikën Infektive, shkruan Gazeta Express.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Agron Borovci, ku tha se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30.

“Sot rreth orës 14:30 kemi pranuar informatën për një sulm fizik që ka ndodhur brenda objektit të Klinikës infektive në Prishtinë. Hetuesit policor në koordinim të ngushtë me prokurorinë përkatëse janë duke ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme lidhur me rastin në fjalë”, tha Borovci. /Express/

Postime të ngjajshme
Lajme

Në këtë shtet kryhet transplanti i parë i të dy duarve dhe krahëve

Lajme

Shpërthejnë të qeshurat në studio: Valon Syla imiton Rron Gjinovcin në debat, video bëhet virale

Lajme

Ky fshat në Kosovë, ua ndalon të gjitha partive politike tubimet elektorale

Lajme

Vdes 28-vjeçarja nga Ferizaj, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë