Lajme

Imer Mushkolaj propozon një zgjidhje për situatën në veri të vendit

Njohësi i çështjeve politike, Imer Mushkolaj, ka reaguar pas aksionit në veri të Mitrovicës.

Mushkolaj thotë se zgjidhja është shumë e lehtë: Serbia le ta respektojë marrëveshjen, le ta mundësojë lëvizjen e lirë pa tabela “proba”.

“Shumë e lehtë zgjidhja: Serbia le ta respektojë marrëveshjen, le ta mundësojë lëvizjen e lirë pa tabela “proba” dhe jemi OK”, ka shkruar Mushkolaj.

Postime të ngjajshme
Lajme

PDK po përgatit padi për qeverinë Kurti

Lajme

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Lajme

Kaq vite burgim mund të dënohet burri që rrahu brutalisht gruan në market

Lajme

Komandanti i Njësisë Speciale reagon për rrahjen e gruas në Prishtinë