Lajme

Imer Mushkolaj debaton ashpër me Sali Berishën për Hashim Thaçin e marrëveshjen e detit me Greqinë

Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha në “Debat Plus” është përplasur ashpër me analistin Imer Mushkolaj për ish-presidentin Thaçi dhe marrëveshjen e detit me Shqipëri- Greqi.

Debati filloi në kohën kur analisti Mushkolaj e pyeti Berishën nëse ky i fundit ende e ka mendimin e njëjtë për Hashim Thaçin kur e kishte quajtur “tradhtarë”.

Berisha tha se nuk mund të mendonte ndryshe për ata që shesin territore duke aluduar në Hashim Thaçin.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=282381063112391

Postime të ngjajshme
Lajme

Si arriti LDK që të mbajë komunën e Podujevës për 20 vjet?

Lajme

Kusari-Lila: Kjo është forma e vetme që Ramush Haradinaj të bëhet President

Lajme

Reagon kandidati i PDK-së, ia uron fitoren Shpejtim Bulliqit

Lajme

Haraqija kapet me Gjinovcin