Lajme

Imami i xhamisë viziton stacionin e policisë, në Podujevë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Në kuadër të “Ditët e stacioneve me dyer të hapura” imami i xhamisë së qytetit të Podujevës mulla Idriz Bilalli bashkë me kolegët e tij vizituan stacionin policor të Podujevës.

Ata patën rastin ta falënderonin komandantin e stacionit të Podujevës për punën e palodhshme me të gjithë stafin policor.

Në fund realizuam një foto ku u bashkuan edhe nënkryetari i Komunës, kryetari i Kuvendit Komunal si dhe drejtoresha e Kulturës, Rinisë dhe Sportit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat