Sport

Ilir Latifi sonte rikthehet në kafaz, ky është kundërshtari i tij

Sonte (e shtunë), luftëtari shqiptar i arteve të përziera marciale, Ilir Latifi, do të ngjitet në kafaz, shkruan Zeri.info.

Latifi do të përballet me Tanner Boser në kategorinë e peshave të rënda.

Latifi deri më tani ka regjistruar 15 fitore, 8 barazime dhe 0 humbje, kurse Boser ka 19 fitore, 7 barazime dhe 1 humbje.

Meçi mes Ilir Latifit dhe Tanner Boser pritet të fillojë nga ora 23:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89