Sport

Ilir Daja konfirmon transferimin e Juniorit

Trajneri i Partizanit, Ilir Daja në intervistë për media ka konfirmuar se është përforcuar me dy futbollistë Stenio Junior dhe Valentino Murataj.

Edhe pse ende nuk është konfirmuar në faqen zyrtare, Ilir Daja para ndeshjes me Apoloninë vendosi ta kumtoj lajmin për përforcim e dy lojtarëve, shkruan Gazetasheshi.com

“Po, mund të konfirmoj që Junior dhe Murataj janë afrimet tona të para” – u shpreh Daja në konferencën e zakonshme për shtyp para takimit që skuadra e tij do ta zhvillojë nesër kundër Apolonisë nesër në “Elbasan Arena”.

Gazeta “Sheshi” me pesë janar ka raportuar ekskluzivisht se Junior do të bëhet futbollist i Partizanit nga Tirana.

Prezentimi i dy lojtarëve pranë ambientëve të Partizanit është vetëm çështje ditësh.

Postime të ngjajshme
Sport

Bekim Balaj ndëshkohet me karton të kuq vetëm pesë minuta pasi u inkuadrua në derbin austriak

Sport

Limani me një premtim të madh për tifozët e Dritës para ndeshjes me Prishtinën

Sport

Këto janë ndeshjet miqësore që do t’i zhvillojë Prishtina në Turqi

Sport

Këta janë kundërshtarët që Drita do të përballet në ndeshjet miqësore në Turqi