Show Bizz

Ilda Bejleri ngacmon fansat, vendos këmbët në plan të parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ajo është një nga prezantueset më seksi në skenën shqiptare.

Ilda Bejleri si një gazetare sportive ka arritur që të jetë fytyrë shumë e dashur për publikun duke qenë edhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Ilda ishte akuzuar kohëve të fundit nga fansat duke e pyetur se si arrinë ta bëj jetën luksoze që ajo e paraqet nëpër rrjetet sociale, por ajo pati një shpjegim duke thënë se rrjedh nga një familje mjaft e pasur dhe se nuk varet nga rroga e gazetares.

Së fundmi ajo ka ‘ngacmuar’ fansat me pozën që ka marrë, duke vendosur në plan të parë këmbët.

Kjo nuk është hera e parë që Ilda provokon me dukjen, ajo vazhdimisht vë në pah format e saj trupore.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto