Lajme

IKSHP’ja ka një apel për qytetarët

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka apeluar te qytetarët që të qëndrojnë në shtëpi shkaku i ajrit.

Përmes një postimi në faqen zyrtare, IKSHP’ja ka bërë me dije se ajri sot nuk është i shëndetshëm për personat e ndjeshëm dhe ata me sëmundje kronike.

“Ajri sot nuk është i shëndetshëm për personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike!”, thuhet në postim.

Postime të ngjajshme
Lajme

E mbijetuara e masakrës së Suharekës bie viktimë e hajnave në QKUK

Lajme

KEDS njofton për punime, në këto qytete e fshatra do të ketë ndërprerje të rrymës deri në 12 orë

Lajme

Aksident i rëndë tek AKI-ja, brenda ishte gazetari i njohur i T7

Lajme

Elvis Naçi në biznesin e syzeve