Sport

Idrizi zbulon çelësin e suksesit: Ja si e mposhtëm Dritën

Tashmë ka përfunduar takimin ndërmjet Dritës dhe Trepçës’89, duel ky në kuadër të xhiros së 20’të në Superligën e Kosovës në futboll.

Drita, humbi me rezultatin final në 1:2 në një ndeshje që ishte e vlefshme për tre pikë.

Pas ndeshjes foli edhe trajneri i Trepçës’89, Shpëtim Idrizi i cili tha se kishte analizuar gjatë gjithë javës Dritën.

“Në analizuam shumë mirë Dritën gjatë kësaj jave, ku i mbuluam mirë në mbrojtje dhe besoj se me plotë merite fituam”, tha Idrizi.

Postime të ngjajshme
Sport

Baseli mposhtet nga St.Gallen, Edon Zhegrova asistues te goli i vetëm

LajmeSport

Robin Krasniqi hap një bunar për të varfërit në Pakistan

Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero