Sport

Ibrakoviq i zhgënjyer me pikën e fituar në debutim

Trajneri boshnjak i Prishtinës, Abdulah Ibrakoviq është ndarë i zhgënjyer me pikën e fituar në debutim, shkruan Sheshi.info

Ibrakoviq në barazimin prej 1:1 me Dukagjinin, ka pritur me shumë nga ekipi i tij pas rasteve në pjesën e parë.

‘Ndeshja ishte me episode interesante dhe ishte mëkat që nuk shënuam golm ku në pjesën e parë ishim shumë me të mirë, ndërsa në të dytën mysafirët ishin me të rrezkishëm në kundërsulme.

Nuk jam i kënaqur me këtë pikë, pasi kemi treguar shumë nga loja dhe duhet të punojmë me shumë për xhirot e radhës. Ambiciet e klubit dihen se çfarë janë dhe para na pret një punë shumë e madhe”, tha Ibrakoviq.

Related posts
Sport

Kosovare Asllani shënon gol për Real Madridin në Ligën e Kampionëve të femrave

Sport

Ky pritet të jetë kundërshtari i radhës i Furyt

Sport

Formacionet zyrtare: Bayern Munich – Barcelona

Sport

Një turne i madh do të mbahet këtë muaj në kryeqytet – këto janë detajet

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *