Show Bizz

Ibrahim Tatlises fton këngëtaren shqiptare në program?

Motra e Aida Doçit, Venesa, do të marrë pjesë në Ibo Show – shfaqjen me të famshme në Turqi me Ibrahim Tatlises.

Lajmin e ka bërë të ditur Aida, në një intervistë në emisionin NIN në Klan Kosova.

Ajo konfirmoi se shumë shpejtë pritet që Venesa të shkojë në Turqi për të qenë pjesë e këtij emisioni shumë të ndjekur.

Venesa ka nënshkruar kontratë në shtetin turk për të vazhduar karrierën atje pas një coveri të këngës “Aramam” nga Ibrahim Tatlises që arriti afër 90 milionë klikime në Youtube.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Mevlani dhe Antonela shihen së bashku dorë për dore

Show Bizz

Këngëtari kosovar takohet me Rihannën

LajmeShow Bizz

Është shumë vite më i ri se Adriana, por sa vjet mbushi sot i dashuri i deputetes

Show Bizz

Nora e ‘thumbon’ Robertin