Sport

Ibra tregon pse zgjodhi numrin 21 – Këtë numër ai nuk e kishte pasur kurrë më parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Zlatan Ibrahimoviq e ka zgjedhur fanellën me numër 21 te Milani.

Sulmuesi suedez dje kompletoi transferimin e tij te Milani, ndërsa zgjodhi numrin 21 në fanellë, një numër që kurrë më parë nuk e kishte pasur gjatë karrierës së tij të bujshme.

Ibra tani ka treguar se atë numër e ka zgjedhur djali i tij i madh.

“Këtë numër e ka zgjedhur djali im i madh”, ka thënë Ibrahimoviq.

“Unë i tregova numrat që ishin në dispozicion dhe ai zgjodhi 21,”.

38 vjeçari ka kontratë me Milanin për 6 muaj me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër.

 

<blockquote class=”twitter-tweet” data-lang=”en”><p lang=”en” dir=”ltr”>He is back!!<br><br>Zlatan Ibrahimovic is an AC Milan player. He will be wearing the number 21 shirt. <a href=”https://t.co/yDYD0wYyjs”>pic.twitter.com/yDYD0wYyjs</a></p>&mdash; Amr Sharaf (@AmrShar80677169) <a href=”https://twitter.com/AmrShar80677169/status/1212789150853804033?ref_src=twsrc%5Etfw”>January 2, 2020</a></blockquote>
<script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv