Lajme

I theu brinjët gruas dhe e kafshoi në kokë, arrestohet shqiptari në Itali

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Shqiptari me inicialet H.S., 20 vjeç, ka rënë në pranga në Itali për dhunë ndaj gruas së tij.

Sipas medieve italiane, i riu e ka qëlluar bashkëshorten me grushte dhe madje e ka kafshuar në kokë, në prezencë të vajzës së tyre 2 vjeçe.

Kanë qenë fqinjët ata që njoftuan policinë, pasi dëgjuan britmat me zë të lartë të gruas. E transportuar në Spitalin e Ragusas, shqiptraja u diagnostikua me thyerje të shumta brinjës dhe plagë në kokë, shkaktuar nga e kafshuara, transmeton “Tch”.
Vogëlushja u gjet në gjendje të rënduar psikologjike, e cila në momentet që babai i saj ka ushtruar dhunë ndaj të ëmës, ka qarë dëshpërimisht pa pushim.

Madje, mësohet se burri e ka detyruar bashkëshorten që të flejë në një dhomë tjetër larg vajzës së vogël.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat