Lajme

I shkroi letër me përmbajtje ngacmuese dhe ia la në veturën e burrit të saj, arrestohet

Një person i ka shkruar letër ngacmuese dhe ofenduese një gruaje, por që letrën e kishte lënë në veturën e burrit të saj, shkruan Gazeta Metro.

Burri në fjalë është arrestuar, ndërsa rasti kishte ndodhur me datën 30 maj në Fushë Kosovë.

Ai i kishte shkruar letër ofenduese dhe ngacmuese një gruaje, ndërsa letrën e kishte vendosur në veturën e burrit të saj.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.

Njoftimi i policisë:

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se i njëjti me datën e lartë-cekur, bashkëshortit të viktimës femër kosovare në parafangon e veturës i kishte lënë një letër me përmbajtje ofenduese dhe ngacmuese ndaj viktimës. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje. Rasti vazhdon të hetohet.

Postime të ngjajshme
Lajme

Mërgimtari fyen Kosovën: Sa herë vij këtu më duket se kam ardhur në Xhungël

Lajme

Rastet e reja me koronavirus janë nga këto komuna

Lajme

Këto janë rastet e reja me koronavirus në Kosovë

Lajme

Kjo është mosha e personit që u vra sot në Gjilan