Lajme

I riu nga Kosova bashkë me shokë rrah një 43-vjeçare në Mynih të Gjermanisë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një 16 vjeçar me shtetësi të Kosovës bashkë me një grek dhe një irakian kanë sulmuar fizikisht një grua 43 vjeçare në një stacion treni në Mynih të Gjermanisë, shkruan Gazeta Express.

Siç raporton ‘bayernjetzt.com’, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e 3 janarit rreth orës 8 e 15, ndërkohë një polic kishte qëlluar në afërsi të vendit të ngjarjes.

Hetimet tashmë janë duke vazhduar, ndërkohë tre të rinjtë janë duke u hetuar për lëndime të rënda trupore.

Siç raportojnë mediat gjermane gruaja 43-vjeçare ishte sulmuar me shqelma edhe pasi ishte rrëzuar përtokë nga 3 të rinjtë.

Gruaja është ankuar për dhimbje të gjoksit pas goditjeve që kishte marrë, ndërkohë ishte transferuar me urgjencë drejt spitalit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet