Sport

I pandalshmi Arb Manaj, gjen golin e dytë përballë Akhisarspor

Futbollisti kosovar, Arb Manaj, ka shpërthyer në ndeshjen që Keciorengucu po e zhvillon ndaj Akhisarspor, shkruan “Zeri.info”.

Manaj ka shënuar dy gola duke u bërë kështu protagonist i kësaj sfide.

Golin e parë në ndeshje ai i realizoi minutën e 18-të, ndërkohë që shpejtë e gjeti edhe golin e dytë, pasi që realizoi në minutën e 33-të.

Manaj realizon kështu golin e tretë në kampionat dhe të pestin që kur u transferua te skuadra nga kryeqyteti turk.

Rezultati momental pas pjesës së parë është 3:0, derisa Manaj ka asistuar te goli i tretë. /Zeri.info

Postime të ngjajshme
Sport

35 minuta në ndeshjen Prishtina vs Feronikeli, ja rezultati momental

Sport

Penallti në “Fadil Vokrri”, ja çfarë ka ndodhur!

Sport

Merr fund gjithçka, Liverpool hedh në shitje Xherdan Shaqirin

Sport

SUPERLIGA LIVE: Prishtina – Feronikeli