Sport

I lidhur me shoqen e Kim Kardashian? Lojtari shqiptar tregon të vërtetën

Liridon Krasniqi ishte i ftuar mbrëmjen e sotme në “Shiko Kush LUAN” me autore dhe moderatore Luana Vjollcën.Së fundmi futbollisti shqiptar u përfol për një lidhje dashurie me Larsa Pippen shoqen e ngushtë të Kim Kardashian, por të vërtetën e zbuloi Liridoni për “Shiko Kush LUAN”.

Në sfidën e tij ai u vendos përballë pyetjes nëse është i vërtetë lajmi për këtë marrëdhënie mes tij dhe Larsa-n dhe nëse nuk është i vërtetë duhet të tregonte bisedën me të.

Krasniqi tha se nuk është në një lidhje me të, por bisedën nuk e tregoi pasi tha se i ka fshirë mesazhet me të.

Postime të ngjajshme
Sport

Armando Broja gjen sërish golin

Sport

Vendoset se në sa shtete do të luhen ndeshjet e Euro2021

Sport

Ibrahim Dreshaj tregon klasin e tij, asiston në golin e dytë të Heerenveeen ndaj Feyenordit

Sport

Burreli i Samuel Nikajt triumfon pastër ndaj 2 Korrikut në Durrës